Medikal Estetik

Estetik ve güzellik uygulamalarınıza, benzersiz ürün yelpazemizle destekleyici çözümler.

 

TESSLIFT

 

Meshlift’in birkaç gün içerisindeki benzersiz lift etkisi ve tutunma gücü, barb destekli cob ve mesh içerisine doğru doku büyümesi ile sağlanır. Bu yenilikler uygulamanın etki süresini en üst düzeye çıkara.

Tesslift Soft V-Derm

Etkin doku tutunması, kolajen oluşumu, doku yenilenmesi ve maksimum dayanıklılık sağlamak için özel olarak tasarlanmış polidioxanın içerikli cog ve onu 360 derece çevreleyen mesh’ten oluşur.

Tesslift 160

Hacimsel askılama özelliği ve eşsiz kullanım çeşitliliği ile yüz ve vücut şekillendirme için tasarlanmış polipropilen içerikli, emilemeyen barb destekli cog ve onu 360 derece çevreleyen mesh’ten oluşur.

SUNEKOS® 200 & 1200

 

Hyaluronik Asit ve Amino asitlerin patentli özel bir formülasyonudur. Yeni Ekstraselüler Matriks ( ECM) oluşumu sayesinde kolajen ve elastin üretimini destekleyerek, genç ve doğal görünüm sağlar.

Ekstra Selüler Matriks Nedir?

Hücreler arasında boşlukları dolduran, hücreleri birbirine bağlayan ve destekleyen, besin-madde alışverişlerini sağlayan kompleks yapıdır.

Ekstra Selüler Neden Önemlidir?

Yaşlanmayla birlikte Ekstraselüler Matriks’in yapısı bozulur. Cilt esnekliğini ve hacmini kaybetmeye başlar ve yaşlanma belirtileri ortaya çıkar.

Ekstra Selüler Neden Tedavi Edilmelidir?

Ekstraselüler Matriks’in tedavi edilmesi, yaşlanmanın geciktirilmesi ve cilt dokusunun yeniden yapılandırılması için çok önemlidir.

Tanıtım Videosu

Uygulama Tekniği

HYALDEW®
TASARIM DOLGUSU

Patentli MCL teknoloji sayesinde diğer tüm dolgulardan daha uzun kalıcılığa sahiptir. Aynı miktardaki diğer dolgulara kıyasla daha yüksek hacim etkisi gösterir. Yüksek doku uyumu sayesinde küçük miktarda bile kolay şekillenme sağlar. İstenildiğinde güvenli bir şekilde tamamı kaldırılabilir.

EASYPRP® KIT

Yüksek konsantrasyonlu PRP elde etmenizi sağlayan etkin, basit ve en yenilikçi PRP kitidir.

 

Öne Çıkan Özellikler
  • Basit operasyon, 15 dakikada kısa hazırlama
  • Yüksek PRP konsantrasyonu
  • Ayarlanabilir PRP konsantrasyon seviyeleri
  • Gözle görülebilen “Buffy Coat” (En yüksek konsantrasyonda PRP ve WBC)
  • Kapalı sistem, minimum kontaminasyon riski
  • Poliklinik ortamında rahatlıkla kullanılabilir
  • Her tip santrifüj ile kullanılabilir
  • Manuel pipetleme yok